ďťż

Kto jest odpowiedzialny za właściwe utrzymanie obiektów budowlanych? Pragnę w niedługim czasie rozpocząć budowę domu i chce mieć wszystko pod kontrolą.

Ostatnia odpowiedź z 29-09-2011. Pytanie zadał Arkadiusz Sobol w kategorii Utrzymanie obiektu budowlanego o godzinie 11:30 dnia 27-09-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Właściciel i zarządca przyjmuje na siebie odpowiedzialność za prawidłowe użytkowanie budynku, które jest zgodne z przeznaczeniem budynku i wymogami ochrony środowiska. Do nich również należy utrzymanie budynku w odpowiednim stanie technicznym oraz estetycznym. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w ustawie Prawo Budowlane, art. 61 pkt. 1.

    Odpowiedział Radosław Ofman o 22:41 dnia 29-09-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami budowlane.Tu znajdziesz oferty na usługi budowlane Kalisz www.oferteo.pl/uslugi-budowlane/Kalisz/oferty lub firmy budowlane Wielkopolskie http://www.oferteo.pl/firmy-budowlane/Wielkopolskie/oferty. Sprawdź za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 zaprasza do zaznajomienia się z witryną na temat firmy budowlane Opolskie www.oferteo.pl/firmy-budowlane/Opolskie/oferty i Usługi budowlane http://www.oferteo.pl/search/338_Uslugi-budowlane.html.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA