ďťż

Jesteśmy właścicelami mieszkania w kamienicy. Kupiliśmy mieszkanie w maju więc nie widzieliśmy problemu ale kiedy zaczął się sezon grzewczy w mieszkaniu zaczęło śmierdzieć dymem. Sąsiad z parteru korzysta z ogrzewania centralnego opalanego węglem lub drzewem, my z ogrzewania centralnego gazowego. Zgłosiliśmy problem do administratora budynku (ZGM). Kominiarz, który przyszedł, stwierdził nieszczelność w kominie i zalecił włożenie rury stalowej w komin i od tego czasu nic się nie zmieniło czyli administrator nic z tym nie zrobił a w domu nadal czuć dym. Proszę o informację, gdzie możemy się udać z problemem, ponieważ boimy się o zdrowie dzieci jak i nasze własne. I jeszcze jedna kwestia, jeśli administrator zdecyduje się na włożenie wkładu w komin, to czy wspólnota poniesie z tego tytułu koszty (sąsiad, który pali w piecu nie jest wlaścicielem, korzysta z umowy najmu lokalu od ZGM)?

Pytanie zadał Tomasz Mroczkowski w kategorii Utrzymanie obiektu budowlanego o godzinie 20:23 dnia 06-01-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami dym, komin, wentylacja.Otrzymaj korzystne oferty na Zlecenia Budowlane Małopolskie www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/Malopolskie/oferty albo domki drewniane http://www.oferteo.pl/domki-drewniane/oferty. Sprawdź za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 zachęca do wizyty strony na temat Domy Drewniane Tychy www.oferteo.pl/domy-drewniane/Tychy/oferty, a także poleca Firmy Budowlane Dąbrowa Górnicza http://www.oferteo.pl/firmy-budowlane/Dabrowa-Gornicza/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA