ďťż

Witam otrzymałam w akcie darowizny od rodziców dom jednorodzinny . podczas sprawdzania dokumentów okazało się że jest pozwolenie na budowę z dnia 15/09/1982 , plan zagospodarowania działki i projekt brak natomiast pozwolenia na użytkowanie .Dom jest zamieszkany od około 28 lat Podejrzewam że rodzice nie zglosili zakończenia budowy . dom nieznacznie odbiega od projektu tzn. podpiwniczenie zostało wykonane wyżej i jest to parter domu . pytanie co teraz powinnam zrobić , jakie dokumenty uzyskać aby móc zalegalizować budynek pozdrawiam A.K

Ostatnia odpowiedĹş z 14-08-2012. Pytanie zadał Joanna w kategorii Odbiór techniczny budynków o godzinie 19:04 dnia 02-05-2012.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Nowe pozwolenie i projekt :)

    Odpowiedział chybik o 14:56 dnia 14-08-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami pozwolenie, projekt, użytkowanie.Sprawdź oferty na Firma Budowlana Leszno http://www.oferteo.pl/firma-budowlana/Leszno/oferty. Sprawdź za darmo!

Serwis NADZORBUDOWLANY24 zaprasza do wizyty witryny na temat Koparki www.oferteo.pl/koparko-ladowarki/oferty oraz Suporeks www.oferteo.pl/suporeks/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA