ďťż

Witam, Chciałbym dowiedzieć się jakie obowiązki ma inwestor?

Ostatnia odpowiedĹş z 08-11-2011. Pytanie zadał Radosław Kaczmarek w kategorii Uprawnienia budowlane o godzinie 12:02 dnia 07-11-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Inwestor ma obowiązek zorganizowania całego procesu budowy. W procesie tym powinny być też uwzględnione zasady bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Powinien też: dostarczyć opracowany projekt budowy, dostarczyć opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony środowiska, wyznaczyć osoby z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi do wykonywania i odbioru robót budowlanych, wyznaczyć kierownika budowy. Może on również wyznaczyć inspektora nadzoru inwestorskiego na budowie oraz zobowiązać projektanta do sprawowania nadzoru autorskiego.

    Odpowiedział Igor Głosiek o 18:58 dnia 08-11-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami inwestor, obowiązki.Porównaj oferty na wózki widłowe http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe/oferty lub Domy Drewniane Ruda Śląska http://www.oferteo.pl/domy-drewniane/Ruda-Slaska/oferty. Sprawdź teraz - Za darmo!

Serwis NADZORBUDOWLANY24 zachęca do zaznajomienia się z witryną na temat Zlecenia budowlane Gorzów Wielkopolski www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/Gorzow-Wielkopolski/oferty oraz zachęca do odwiedzenia Firma Budowlana Łódzkie www.oferteo.pl/firma-budowlana/Lodzkie/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA