ďťż

Witam mieszkam w miejscowosci Pogorzyce woj Malopolskie Urzad Chrzanow, mam pytanie do Państwa czy potrzebuje projekt albo zezwolenie, dom stoi w granicy z jednej strony sasiada dach jest dwuspadowy i spady sa na moja posesje,czy na wstawienie okien dachowych żeby poddasze doświetlic i zrobic jedno duze pomieszczenie dla dzieci bez scianek dzialowych, w remont nie wchodzi zadna przrobka dachu,scian,filarow, itp. Bo byłem w gminie i powiedzieli ze projekt jest potrzebny.Z innego miasta pani która pracuje w Urzędzie gminy powiedziała ze nic nie jest potrzebne tylko samemu zrobić szkic, rysunek gdzie maja byc okna i z tym rysunkiem do Gminy Proszę bardzo o odp.

Pytanie zadał Robert w kategorii Przebudowa pomieszczeń o godzinie 19:09 dnia 02-02-2018.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami borys.Porównaj oferty na Minikoparki Używane www.maszynybudowlane24h.pl/minikoparki-uzywane lub Usługi Budowlane Podkarpackie www.oferteo.pl/uslugi-budowlane/podkarpackie. Za darmo i niezobowiązująco!

NADZORBUDOWLANY24 proponuje odwiedziny strony na temat Zlecenia budowlane Elbląg www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/elblag i Ładowarki Teleskopowe www.maszynybudowlane24h.pl/ladowarki-teleskopowe.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA