ďťż

1. prosze o odpowiedz czy skarżący nie będący stroną postępowania powinien otrzymac protokol z kontroli ? 2. byla takowa kontrol na podanie pisemne zlozone przez sasiada nie bedacego strona. kontrol odbyla sie bez powiadamiania inwestora. czy tak moze byc ? (oczywiscie my wiemy ze inwestor wiedzial, zjawil sie po kontroli w miejscu budiwy gdy inspektor odjechal) 3. na nasze wezwanie to pinb ze to naruszenie prawa dostalismy pisemko, ze kontrol byla bez powiadamiania inwetora, ze nie byly wtedy prowadzone prace budowlane. czy mozna sie powolac na artykul i zlozyc do pinb skarge na inspektora?

Pytanie zadał karolina kryjak w kategorii Prawo budowlane o godzinie 08:25 dnia 04-06-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami inwestor, kontrol.Zobacz oferty firm na temat Dom pod klucz http://www.oferteo.pl/dom-pod-klucz/oferty lub Kierownik Budowy www.oferteo.pl/kierownik-budowy/oferty. Sprawdź teraz - Za darmo!

Serwis NADZORBUDOWLANY24 zaprasza do zaznajomienia się z witryną na temat Zlecenia budowlane Chełm www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/Chelm/oferty oraz Zlecenia Budowlane Wielkopolskie http://www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/Wielkopolskie/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA