ďťż

Co to jest zgłoszenie budowy i czym się różni od pozwolenia na budowę? Dzieki.

Ostatnia odpowiedĹş z 01-12-2011. Pytanie zadał Andrzej w kategorii Pozwolenie na budowę o godzinie 21:05 dnia 30-11-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Zgłoszenie składa się w dziale administracji architektoniczno-budowlanej Starostwa Powiatowego lub Urzędu Wojewódzkiego. W takim zgłoszeniu należy przedstawić rodzaj prac budowlanych, ich zakres oraz sposób wykonania, a także termin rozpoczęcia i termin zakończenia budowy. Przy zgłoszeniu podobnie, jak przy pozwoleniu na budowę powinno się dołączyć oświadczenie o prawie do gospodarowania nieruchomością w celach budowlanych. Jeśli chodzi o szkice, rysunki oraz inne zezwolenia i opinie załączane są opcjonalnie w zależności od potrzeb. Zgłoszenie inwertor musi złożyć jeszcze przed właściwym rozpoczęciem budowy. Budowę można rozpocząć gdy po upływie od 30 dni i nie później niż 2 lat organ uprawiony nie wniesie sprzeciwu.

    Odpowiedział Stanisław Pedraszewski o 11:11 dnia 01-12-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami budowa, pozwolenie na budowe.Zobacz ogłoszenia związane z tematem Usługi Budowlane Lubuskie http://www.oferteo.pl/uslugi-budowlane/Lubuskie/oferty albo Firma Budowlana http://www.oferteo.pl/firma-budowlana/oferty. Sprawdź teraz - Za darmo!

Serwis NADZORBUDOWLANY24 proponuje zapoznanie się ze stroną na temat Firma Budowlana Opole www.oferteo.pl/firma-budowlana/Opole/oferty oraz zachęca do odwiedzenia firmy budowlane www.oferteo.pl/firmy-budowlane/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA