ďťż

Gdzie składa się wniosek o pozwolenie na budowę? Nie ma zielonego pojęcia, a chce rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu.

Ostatnia odpowiedĹş z 08-12-2011. Pytanie zadał Justyna Sobolewska w kategorii Pozwolenie na budowę o godzinie 12:49 dnia 05-12-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Wniosek taki składamy do Starosty, bo on najczęściej pełni funkcję organu administracji architektoniczno-budowlanej. Do wojewody wniosek składamy tylko wtedy, gdy staramy się o pozwolenie na budowę obiektów na terenach przeznaczonych do utrzymania ruchu i transportu morskiego, obiektów hydrotechnicznych, dróg, lotnisk cywilnych, obiektów na obszarach kolejowych, obiektów na terenach zamkniętych.

    Odpowiedział Andrzej Jomielniak o 14:31 dnia 08-12-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami pozwolenie na budowe, wnioski.Tu znajdziesz oferty na usługi budowlane Konin www.oferteo.pl/uslugi-budowlane/Konin/oferty lub Domy Drewniane Gdynia www.oferteo.pl/domy-drewniane/Gdynia/oferty. Sprawdź teraz - Za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 zaleca wizyty na stronie na temat kostka granitowa www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/kostka-granitowa, a także poleca Kierownik Budowy Olsztyn www.oferteo.pl/kierownik-budowy/Olsztyn/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA