ďťż

Co należy złożyć oprócz wniosku, aby dostać pozwolenie na budowę?

Ostatnia odpowiedĹş z 27-10-2011. Pytanie zadał Błażej Zieliński w kategorii Pozwolenie na budowę o godzinie 11:45 dnia 25-10-2011.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Do wniosku o pozwolenie na budowę należy jeszcze dołączyć sporo rzeczy. Są nimi: - projekt budowlany opatrzony opiniami - zaświadczenie, że posiada się prawo do dysponowania nieruchomością w celach budowlanych, - decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, - jeśli budynek ma być postawiony na terenach zamkniętych oraz terenach, o jakich mowa w art.82 ust.3 pkt 1, to należy jeszcze dołączyć postanowienie o uzgodnieniu z organem administracji architektoniczno-budowlanej o projektowanych rozwiązań w zakresie linii zabudowy oraz elewacji obiektów od strony miejsc publicznych.

    Odpowiedział Paweł Brezicki o 08:39 dnia 27-10-2011.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami dokumenty, pozwolenie na budowe.Poznaj oferty firm na Kierownik Budowy Toruń www.oferteo.pl/kierownik-budowy/Torun/oferty albo Firma Budowlana Elbląg www.oferteo.pl/firma-budowlana/Elblag/oferty. Sprawdź za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 zaleca zaznajomienie się ze stroną na temat Zlecenia budowlane Mysłowice www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/Myslowice/oferty i usługi budowlane Kielce www.oferteo.pl/uslugi-budowlane/Kielce/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA