ďťż

Szanowni Państwo, Piszę w związku z inwestycja powstałą w Radomiu przy Al. Wojska Polskiego. Proszę o zapoznanie się z tematem, istniejąca budowla wiele pozostawia do poprawności technicznej. Cały teren przeznaczony pod tą staje jest tak wyniesiony mówiąc kolokwialnie "do góry" że ogrodzenia naszych ogródków działkowych (ok1,20m) są zrównane z terenem stacji. Ogródki działkowe które za chwilę zostaną zalane nieczystościami z nowej inwestycji. Urząd Miasta Radomia, do którego się zwróciłam z problemem, wystosował do mnie pismo (BK-II.1510.15.2020 z dn. 22.04.2020r.), z którego wynika, że taka sytuacja ma charakter przejściowy i nie obrazuje docelowego zagospodarowania terenu. Śmiem stwierdzić, że sprawa jest zamiatana pod dywan, do czasu oddania inwestycji do użytkowania, inwestor spieszy cię co sił żeby zdążyć zanim ktoś wreszcie zajmie się na poważnie problemem. Jak może mieć charakter przejściowy- to budynki trwale związane z gruntem, wyłożona kostka stoją dystrybutory, jak sobie to ktoś u Urzędzie wyobraża zakończenie inwestycji, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki teren się obniży w stosunku do drogi krajowej czy naszych ogródków? Proszę o zapoznanie z tematem, Kazimiera Gospodarczyk

Pytanie zadał Gospodarczyk w kategorii Katastrofa budowlana o godzinie 08:23 dnia 05-05-2020.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami aleja wojska polskiego.Otrzymaj korzystne oferty na Koparko Ładowarki JCB www.maszynybudowlane24h.pl/koparko-ladowarki-jcb albo Zlecenia budowlane Opole www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/opole. Za darmo i niezobowiązująco!

Serwis NADZORBUDOWLANY24 zaprasza do zaznajomienia się z witryną na temat Firma Budowlana Małopolskie www.oferteo.pl/firma-budowlana/malopolskie, a także poleca Koparko Ładowarki Komatsu www.maszynybudowlane24h.pl/koparko-ladowarki-komatsu.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA