ďťż

Planuję remont łazienki w mieszkaniu w bloku spółdzielczym (posiadam odrębną własnośc) w mojej łazience znajduje się rura odprowadzająca kanalizację sąsiadki piętra wyżej , ktora jest w złym stanie technicznym, skorodowana. Zwróciłam się do administracji spółdzielni z prośbą o wymianę tej rury uzyskałam odpowiedz iż muszę uzyskać zgodę sąsiadki na wymianę . Sąsiadka uporczywie odmawia wymiany rury , kilkakrotnie przekładałam termin remontu oferowałam naprawę ewentualnych uszkodzeń w mieszkaniu sąsiadki lecz bez skutku proszę o poradę ,co mogę zrobić w tej sytuacji . Dłużej czekać nie chcę a zrobiąc remont wcześniej czy póżniej zostanę zalana przez sąsiadkę

Pytanie zadał Elżbieta w kategorii Instalacje o godzinie 23:51 dnia 27-02-2017.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami odpływ z wyższego piętra w mojej łazience.Poznaj oferty firm na Usługi budowlane www.zlecenia-budowlane.oferteo.pl/ lub Zlecenia Budowlane Opolskie www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/opolskie. Przekonaj się sam - Za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 proponuje zaznajomienie się ze stroną na temat usługi budowlane Chełm www.oferteo.pl/uslugi-budowlane/chelm oraz zachęca do odwiedzenia Domy z drewna Bydgoszcz www.oferteo.pl/domy-z-drewna/bydgoszcz.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA