ďťż

W bezpośrednim sąsiedztwie mojego domu sąsiad uruchomił hotel Energy Hause i udostępnił dla gości hotelowych 3 stanowiskowy parking samochodowy przylegający bezpośrednio do ściany mojego domu. Samochody parkują bezpośrednio przy ścianie mojego domu w odległości ok. 20 cm. Powoduje to ogromne uciążliwości dla mnie oraz mojej rodziny Trzaskanie drzwiami, odpalanie pojazdów o wszystkich porach dnia ( szczególnie nocą), rozgrzewanie pojazdów w zimie itp. częste przygazówki itp. Hałas, spaliny i trzęsące się ściany są tu codziennością. Moje prośby do administratora nie znajdują zrozumienia. Posiadłem wiedzę że taki parking nie może przylegać do posesji sąsiada i wymagana jest tu odległość 7 metrów. Uprzejmie proszę o skuteczne działanie w celu eliminacji nieprawidłowości.

Pytanie zadał Józef Kotulak w kategorii Instalacje o godzinie 10:16 dnia 19-04-2022.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami nielegalny, parking na 3 samochody.Atrakcyjne oferty na Domy Drewniane Tychy www.oferteo.pl/domy-drewniane/tychy albo Firmy Budowlane Dąbrowa Górnicza www.oferteo.pl/firmy-budowlane/dabrowa-gornicza. Przekonaj się sam - Za darmo!

Serwis NADZORBUDOWLANY24 proponuje wizytę na stronie na temat Zlecenia budowlane Gliwice www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/gliwice oraz Domy Drewniane Gliwice www.oferteo.pl/domy-drewniane/gliwice.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA