ďťż

Chciałbym złożyc skarge. Nie bardzo wiem jak to zrobic. Chodzi o to ze na budowie na której byłem elektrykiem zostały powycinane przewody elektryczne przy tablicy mieszkaniowej, głównie te zasilające różne obwody. Szef kazał nam je sztukowac co samo w sobie nie powinno miec miejsca. Natomiast w dokumentacje (jako roboty dodatkowe) zostało wpisane że sa wymieniane. Czym na pewno oszukuje inwestora. Do tego dochodzi jeszcze fakt że nie zapewnia robotnikom odpowiednich warunków do pracy, odziezy roboczej. Ludzie pracuja bez umów, a Ci którzy je posiadają mają na nich wpisane mniejsze kwoty niż w rzeczywistości. Nikt nigdy nie był u lekarza, a wszyscy mają badania lekarskie. A kiedy brygadzista chciał pójśc do lekarza, dowiedział się od szefa, że jest zdrowy. O spożzywaniu alkoholu na budowie nawet nie wspomne. Szef miał rownież sprawe za oszustwa finansowe. Udało mu się z tego wybrnąc ponieważ mówił ludziom jak mają zeznawac (wiec zadne zeznania nie sa zgodne z prawda, a w gre wchodza naprawde duze pieniadze). Wiem że nie wszystkie sprawy dotycza waszej instytucji, ale za bardzo nie wiem gdzie się zgłosic, a chciałbym oficjalnie zlozyc skarge.

Pytanie zadał Kamil Andrysiak w kategorii Instalacje o godzinie 13:52 dnia 08-02-2012.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami janusz wójcik, p.p.h.u. omega.Otrzymaj korzystne oferty na Domy Drewniane Nowy Sącz http://www.oferteo.pl/domy-drewniane/Nowy-Sacz/oferty lub firmy budowlane Pomorskie www.oferteo.pl/firmy-budowlane/Pomorskie/oferty. Sprawdź za darmo!

NADZORBUDOWLANY24 zaleca zaznajomienie się ze stroną na temat Domy z drewna http://www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/domy-z-drewna oraz zachęca do odwiedzenia kostka brukowa www.oferteo.pl/kostka-brukowa/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA