ďťż

Witam serdecznie Jestem zainteresowana zakupem domu nr działki 1193/5 ale właściciel oznajmił że dany inspektorat nie odebrał domu z powodu braku pieca Nie chce mi się w to zbytnio wierzyć zatem bardzo proszę Inspektorat o odpowiedź z jakiej przyczyny dom nie został przez państwa odebrany Z góry serdecznie dziękuję

Ostatnia odpowiedź z 23-03-2015. Pytanie zadał Joanna Grabowska w kategorii Budowa domu o godzinie 21:29 dnia 01-06-2014.

OSTATNIA ODPOWIEDĹš

  • Witam, Nie jestem z PIB, ale podejrzewam, że jeśli w domu nie ma kotła C.O. to dla takiego budynku nie można wykonać świadectwa charakterystyki energetycznej. Dokument ten jest wymagany przy wniosku o pozwolenie na użytkowanie domu.

    Odpowiedział kris o 11:35 dnia 23-03-2015.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

.Złóż zapytanie ofertowe o budowa domu www.oferteo.pl/budowa-domu lub kostka granitowa www.oferteo.pl/kostka-granitowa. Za darmo i niezobowiązująco!

NADZORBUDOWLANY24 zaprasza do zapoznania się ze stroną na temat Usługi budowlane www.zlecenia-budowlane.oferteo.pl/ oraz Kierownik Budowy Sosnowiec www.oferteo.pl/kierownik-budowy/sosnowiec.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA