ďťż

Witam. Jestem kierownikiem budowy domku jednorodzinnego w woj. lubelskim. Moje pytanie dotyczy protokołu kominiarskiego. Otóż będąc kierownikiem w woj. wielkopolskim nadzór wymagał ode mnie jedynie mojego oświadczenia dotyczącego wykonania przewodów kominowych zgodnie z projektem budowlanym, i nie potrzebna była opinia kominiarska, ponieważ jak stwierdzili w prawie budowlanym i procesie budowy nie ma kogoś takiego jak kominiarz i skoro kierownik poświadcza wykonanie zgodnie z projektem. Natomiast nie wszędzie tak jest to uwzględniane. Proszę o opinie. Pozdrawiam

Pytanie zadał Justyna w kategorii Budowa domu o godzinie 11:49 dnia 20-09-2013.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami budowlane, budowy, dokumentacja, kierownik, kominiarski, odbiorowa, prawo, protokół.Zobacz oferty firm na temat Kierownik Budowy http://www.oferteo.pl/kierownik-budowy/oferty albo Firma Budowlana Chorzów http://www.oferteo.pl/firma-budowlana/Chorzow/oferty. Za darmo i niezobowiązująco!

NADZORBUDOWLANY24 zaprasza do zaznajomienia się z witryną na temat Ładowarki http://www.oferteo.pl/maszyny-budowlane/ladowarki oraz Firmy Budowlane Jelenia Góra http://www.oferteo.pl/firmy-budowlane/Jelenia-Gora/oferty.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA