ďťż

Wiatam serdecznie! Mam pytanie nastepujacej treści : chcę nabyc nieruchomość dom , budynek gospodarczy które zostały wybudowane ok roku 1991 jednak podczas budowy niektóre elementy zostały zmienione i jest to wykonane inaczej niż w planie np. pod jednym z mieszkań została wydrążona piwnica , wejście do pomieszczeń gospodarczych jest nie na ścianie północnej tylko południowej i jak mówi sprzedawca jest o metr poszerzony dom ( ja tego nie mierzyłm ). Dom nie jest oddany do uzytku nie było robionego odbioru. Bardzo mi ależy żeby kupić te zabudowania ale nie wiem czy te zmiany wykonane w trakcie budowy nie będą blokowały w przyszłości odbioru takiego budynku do zamieszkania . Budowa nie była objęta nadzorem kierownika budowy gdyż wówczas nie było takiego wymogu. Bardzo proszę o poradę . Dziękuję

Pytanie zadał Katarzyna Nicoś w kategorii Budowa domu o godzinie 19:32 dnia 14-04-2015.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami dom, odbiór, plan.Złóż zapytanie ofertowe o Budowa domu www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/budowa-domu albo Zlecenia budowlane Olsztyn www.oferteo.pl/zlecenia-budowlane/olsztyn. Przekonaj się sam - Za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 zachęca do odwiedzin witryny na temat Firma Budowlana Ruda Śląska www.oferteo.pl/firma-budowlana/ruda-slaska oraz zachęca do odwiedzenia Domy Drewniane Chełm www.oferteo.pl/domy-drewniane/chelm.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA