ďťż

Moje kontrole Nadzoru Budowlanego w Suchej Beskidzkiej spowodowała UZASADNIONA skarga na sąsiada który swoją-wodę gruntową,odprowadzał na moją działkę ta spływając zalewała następną w ten sposób sąsiad pisał skargi na mnie , w odpowiedzi zgłosiłam aby sprawdzono jak to jest teraz mam kontrole -niby nic takiego ale wyznaczają terminy osobie niepełnosprawnej na wózku inwalidzkiej która z tego powodu że to są góry z trudny dojazd jest powodem że jako właściciel nieruchomości nie był tam od 4 lat mimo rozmowy z szefem NB i prośby o rozsądny termin kontroli na te pismo nie trudzili się odpowiedzieć .w drugie pismo z NB informuje że to jest przestępstwo i Prokurator ,więc upoważniłam Prokuraturę aby reprezentowała niepełnosprawnego, nie było chętnych być, na spotkaniu z Nadzorem Budowlanym .Budując-domek letniskowy starałam się spełnić wszystkie warunki jakie stawiał Nadzór Budowlany trwało to kilkanaście miesięcy sama budowa trwała 1 miesiąc nie wiele skorzystałam z powodu udaru mózgu .domek jest wystawiony do sprzedaży,ale na razie kontrole Jestem ciekawa czy ktoś po swoim zgłoszeniu tez miał kontrole czy to jest reguła ponoć 80 procent kontroli by nie wykonali gdyby im nie zgłoszono. Mimo że są do tego powołani a z mojej obserwacji przebywając w tej wsi to się aż prosi . Liczę że Urząd Gminy w Zawoi do następnej wyznaczonej daty doprowadzi dojazd do mojej posesji,zwłaszcza ze sprawa jest rozwojowa i kontroli w tym miejscu będzie więcej??????

Pytanie zadał Horodyska Krystyna w kategorii Budowa domu o godzinie 12:24 dnia 09-12-2016.

Odpowiedz na to pytanie

Odpowiedź:

Prosimy nie podawać danych osobowych!
Nick autora odpowiedzi:


Wynik dodawania : (tak blokujemy roboty internetowe)

To pytanie jest związane z hasłami kontrola.Zobacz ogłoszenia związane z tematem Budowa Domu http://www.oferteo.pl/budowa-domu lub Firma Budowlana Chorzów http://www.oferteo.pl/firma-budowlana/chorzow. Przekonaj się sam - Za darmo!

Portal NADZORBUDOWLANY24 zachęca do zapoznania się ze stroną na temat Ładowarki http://www.oferteo.pl/maszyny-budowlane/ladowarki, a także poleca Firmy Budowlane Jelenia Góra http://www.oferteo.pl/firmy-budowlane/jelenia-gora.

Nadzór Budowlany - Zadaj Własne Pytanie
Wczytuję wyszukiwarkę
KATEGORIE PYTAŃ
NAJNOWSZE PYTANIA